مربی‌های آریافیت

در این صفحه می توانید با مربی‌های سایت آریافیت بیشتر آشنا شده و پروفایل آن‌ها را مشاهده کنید. با کلیک روی هر تصویر می توانید وارد پروفایل مربی شوید.

[vc_separator border_width=”4″ el_width=”70″]
دکتر جیم استوپانی

دکتر جیم استوپانی

جیم استوپانی مدرک دکترای خود در رشته فیزیولوژی ورزشی را با معدل A از دانشگاه کنتیکت دریافت کرده است. وی پس از فارغ التحصیلی به عنوان محقق در موسسه John B. Pierce و دپارتمان فیزیولوژی سلولی و مولکولی دانشگاه Yale فعالیت کرده است. جیم در دوره پسا دکتری خود روی تاثیر تمرین و رژیم غذایی بر روی تنظیم ژن های بافت عضلات مطالعه کرده است.


آرون مارینو

آرون مارینو

آرون مارینو (Aaron Marino) که بیشتر با نام Alpha M شناخته می شود، یک مشاور استایل مردانه، وبلاگ نویس سبک زندگی، قهرمان سابق ملی آمریکا در رشته بادی بیلدینگ طبیعی و مدیر کانال محبوب Alpha M در یوتیوب است. در طول ۱۰ سال گذشته آرون به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است که پتانسیل درونی خود را شناسایی کرده و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند.


null

کیم نان‌استاپ

کیم پرفتو (Kym Perfetto) که بیشتر با نام کیم نان‌استاپ (Kym Nonstop) شناخته می شود، یک چهره‌ی اینترنتی معروف و یکی از ستاره های فیتنس یوتیوب است. او درکانال یوتیوب خود، تمرین های ورزشی، رژیم های غذایی و … را با بیش از ۱۳۰ هزار دنبال کننده خود به اشتراک می گذارد.


هانا ادن

هانا اِدِن

هانا اِدِن (Hannah Eden) یک مدیر جوان در حوزه فیتنس و تناسب اندام است که دوست دارد با تمرینات ورزشی و مخصوصا HIIT دنیا را به یک جای بهتر تبدیل کند. هانا فعالیت خود در حوزه فیتنس را از سال ۲۰۱۳ به عنوان یک ورزشکار کراس‌فیت آغاز کرد. پس از موفقیت در این حوزه، فعالیت خود را به عنوان مربی افراد معروف، موسس و سفیر کارهای خیرخواهانه ادامه داد.


ابل البونتی

ابل البونتی

ابل البونتی (Abel Albonetti) از وقتی که خود را شناخته عاشق باشگاه و بدنسازی بوده است. با این حال از سن ۱۹ سالگی بوده که این رشته ورزشی را به شکل حرفه‌ای شروع کرده است. وی با پشتکار زیاد موفق شد که در سن ۲۱ سالگی مدرک مربیگری خود را دریافت کند. تصویر او تاکنون روی کاور بسیاری از مجله های مطرح دنیا درج شده و با بسیاری از افراد معروف کار کرده است.


کریس گتین

کریس گتین

کریس یک بیزینس‌من، متخصص تغییر شکل، ورزشکار حرفه‌ای، نویسنده و دارای بسیاری عنوان‌های دیگر است. او در اصل اهل ولز می باشد اما در حال حاضر ساکن ایالات متحده است. او به دلیل تجربه و دانشش، به بسیاری از سمینارها، کارگاه‌ها، نمایشگاه های محصولات بدنسازی و … در سرتاسر جهان دعوت شده و شرکت می کند. کریس تنها با بهترین مربی ها و برترین ورزشکارهای جهان کار می کند.


فهرست