دکتر جیم استوپانی

دکتر جیم استوپانی

جیم استوپانی مدرک دکترای خود در رشته فیزیولوژی ورزشی را با معدل A از دانشگاه کنتیکت دریافت کرده است. وی پس از فارغ التحصیلی به عنوان محقق در موسسه John B. Pierce و دپارتمان فیزیولوژی سلولی و مولکولی دانشگاه Yale فعالیت کرده است. جیم در دوره پسا دکتری خود روی تاثیر تمرین و رژیم غذایی بر روی تنظیم ژن های بافت عضلات مطالعه کرده است.

وی در سال 2002 موفق شده است جایزه Beginning Investigator in Exercise Science را توسط جامعه فیزیولوژیکی آمریکا کسب کند. دلیل دریافت این جایزه مطالعات جدید و متفاوت او در این رشته بوده است.

او تاکنون هزاران مقاله متفاوت را در باره تمرین، تغذیه، سلامتی و … منتشر کرده است. او همچنین نویسنده کتاب دانشنامه عضله و قدرت (Encyclopedia of Muscle & Strength) می باشد. او در نوشتن کتاب های پر فروش دیگر مانند “LL Cool J’s Platinum 360 Diet and Lifestyle”، “Stronger Arms & Upper Body”، “Essentials of Sports Nutrition and Supplements” و بسیاری دیگر به عنوان کمک نویسنده فعالیت داشته است. دکتر استوپانی سازنده رژیم غذایی Platinum 360 Diet هم محسوب می شود.

جیم استوپانی تاکنون مربی و مشاور بسیاری از بازیگران و افراد مهم هم بوده از جمله راک (Dwayne “The Rock” Johnson)، ماریو لوپز (Mario Lopez)، دکتر در (Dr. Dre) و … . همچنین تاکنون چند بار در برنامه های تلویزیونی مانند “Extra” به عنوان متخصص دعوت شده است.

[vc_separator border_width=”4″ el_width=”80″]

برنامه‌های جیم استوپانی در سایت آریافیت

[vc_separator el_width=”40″]

میانبر عضله‌سازی و افزایش حجم

میانبر عضله‌سازی و افزایش حجم یک برنامه بدنسازی است که به شما کمک می‌کند در ۱۲ هفته، حجم عضلانی خارق‌العاده ای را در بدن خود ایجاد کنید.

این برنامه دارای ۳ فاز است، در هر فاز تمرینات تغییر پیدا می کنند. هر فاز هم از چند میکروسیکل تشکیل شده است. در هر میکروسیکل تعداد تکرار تمرینات کاهش پیدا می کند. شما از تعداد تکرار ۱۲ شروع کرده و در میکروسیکل آخر به تعداد ۳ خواهید رسید.

[vc_btn title=”اطلاعات بیشتر” style=”flat” shape=”square” color=”purple” size=”sm” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fariafit.ir%2Fworkout%2Fshortcut-to-size%2F%3Ftab%3Dtab-overview|||”]
[vc_separator el_width=”40″]
میانبر کاهش وزن

میانبر کاهش وزن و لاغری

میانبر کاهش وزن و لاغری یک برنامه بدنسازی است که به شما کمک می‌کند در 6 هفته، چربی های اضافی بدن خود را از بین برده و عضله سازی کنید.

میانبر کاهش وزن و لاغری یک برنامه استاندارد و تست شده برای چربی سوزی و عضله سازی سریع است. به کمک این برنامه می توانید در مدت کوتاه وزن خود را کاهش داده و حجم عضلات را به شکل چشم گیری افزایش دهید.

[vc_btn title=”اطلاعات بیشتر” style=”flat” shape=”square” color=”vista-blue” size=”sm” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fariafit.ir%2Fworkout%2Fshortcut-to-shred%2F|||”]
فهرست