آرون مارینو

آرون مارینو (Aaron Marino) که بیشتر با نام Alpha M شناخته می شود، یک مشاور استایل مردانه، وبلاگ نویس سبک زندگی، قهرمان سابق ملی آمریکا در رشته بادی بیلدینگ طبیعی و مدیر کانال محبوب Alpha M در یوتیوب است. در طول 10 سال گذشته آرون به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است که پتانسیل درونی خود را شناسایی کرده و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند.

آقای مارینو تمام تلاش خود را می کند که مردان سراسر جهان یک زندگی سالم و پر از موفقیت به همراه اعتماد به نفس بالا داشته باشند.

آرون مالک برندهای Pete & Pedro، Tiege Hanley، MENfluential Media و Ollie نیز محسوب می شود.

[vc_separator border_width=”4″ el_width=”80″]

برنامه‌های آرون مارینو در سایت آریافیت

[vc_separator el_width=”40″]

مرد آلفا

برنامه بدنسازی مرد آلفا مخصوص افرادی است که می خواهند به یک مرد بهتر تبدیل شوند اما هنوز فرصت، انگیزه، مربی و یا هر بهانه دیگری را نداشته اند تا در این مسیر قدم بردارند. برنامه بدنسازی مرد آلفا به شدت روی نکات ریز و مهم ساخت عضله و چربی سوزی تمرکز کرده و با ایجاد یک برنامه تمرینی خارق‌العاده به شما کمک می کند در مدت تنها 6 هفته به بهترین بدن خود رسیده و چربی های اضافی را حذف کنید.

[vc_btn title=”اطلاعات بیشتر” style=”flat” shape=”square” color=”warning” size=”sm” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fariafit.ir%2Fworkout%2Falpha-m-tailored%2F|||”]
فهرست