کریس گتین

کریس گتین

کریس یک بیزینس‌من، متخصص تغییر شکل، ورزشکار حرفه‌ای، نویسنده و دارای بسیاری عنوان‌های دیگر است. او در اصل اهل ولز می باشد اما در حال حاضر ساکن ایالات متحده است.

او به دلیل تجربه و دانشش، به بسیاری از سمینارها، کارگاه‌ها، نمایشگاه های محصولات بدنسازی و … در سرتاسر جهان دعوت شده و شرکت می کند. کریس تنها با بهترین مربی ها و برترین ورزشکارهای جهان کار می کند.

علاقه شدید او به ساخت بدن بهتر، سالم‌تر و قدرتمندتر باعث شده که وقت زیادی را در باشگاه گذرانده و یک بدن زیبا برای خود و شاگردهایش بسازد. کریس تاکنون به میلیون ها نفر در سرتاسر جهان کمک کرده که بهترین بدن عمر خود را ایجاد کنند. او این کار را با برنامه های محبوب خود در سایت بادی بیلدینگ انجام داده است.

وی نویسنده کتابهای برتر و پرفروش “Body by Design”، “The Adventures of KAGED MUSCLE” و “The Transformer” می باشد.

کریس موسس و توسعه دهنده تکنیک تمرینی DTP، موسس و مدیر مجموعه باشگاه‌های Gethin Gyms و همچنین سردبیر سابق مجله سایت بادی بیلدینگ نیز می باشد. جالب است بدانید که کریس مدیر عامل شرکت مکمل سازی KAGED MUSCLE هم می باشد.

[vc_separator border_width=”4″ el_width=”80″]

برنامه‌های کریس گتین در سایت آریافیت

[vc_separator el_width=”40″]
عضله سازی با کریس گتین

عضله‌سازی با کریس گتین

عضله‌سازی با کریس گتین یک برنامه بدنسازی است که به شما کمک می‌کند در ۱۲ هفته، حجم عضلانی خود را افزایش داده و چربی های خود را از بین ببرید.

در ۱۲ هفته آینده، ماموریت شما این است که بدن قدیمی خود را از بین برده و یک بدن زیبا و عضلانی برای خود بسازید. همه فیبرهای عضلانی درگیر می شوند، از فیبرهای نوع ۱ گرفته تا فیبرهای نوع ۲a و ۲b. یک برنامه بدنسازی کامل باید این ویژگی را داشته باشد، یعنی باید از همه توان عضلات استفاده کند. در این برنامه دانش شما درباره اصولی مانند شدت تمرینات و حجم آن به چالش کشیده خواهد شد.

[vc_btn title=”اطلاعات بیشتر” style=”flat” shape=”square” color=”sandy-brown” size=”sm” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fariafit.ir%2Fworkout%2Fkris-gethin-muscle-building%2F|||”]
فهرست