هانا اِدِن

هانا اِدِن (Hannah Eden) یک مدیر جوان در حوزه فیتنس و تناسب اندام است که دوست دارد با تمرینات ورزشی و مخصوصا HIIT دنیا را به یک جای بهتر تبدیل کند. هانا فعالیت خود در حوزه فیتنس را از سال 2013 به عنوان یک ورزشکار کراس‌فیت آغاز کرد. پس از موفقیت در این حوزه، فعالیت خود را به عنوان مربی افراد معروف، موسس و سفیر کارهای خیرخواهانه ادامه داد.

در اواخر سال 2015 و در سن 24 سالگی، هانا باشگاه PumpFit را در قلب لندن ایجاد کرد. باشگاهی که در آن تمرینات HIIT در کنار تمرینات قدرتی در بازه های زمانی خاص انجام می شد. هانا کلاس های خود را به صورت گروهی برگزار می کند، این کلاس ها به افراد شرکت کننده این امکان را می دهد که در بازه زمانی کوتاه بیشترین نتیجه را از تمرینات خود بگیرند.

[vc_separator border_width=”4″ el_width=”80″]

برنامه‌های هانا اِدِن در سایت آریافیت

[vc_separator el_width=”40″]
برنامه کاهش وزن و لاغری آتشین - FYR

آتشین (FYR)

اگر دنبال یک راه سریع و آسان برای کاهش وزن و لاغری هستید، برنامه بدنسازی آتشین (FYR) یک پیشنهاد عالی برای شما محسوب می شود. این برنامه بدنسازی توسط هانا اِدِن (Hannah Eden) طراحی شده و توسط خود او آموزش داده می شود.

هیچ چیز از این بدتر نیست که سعی کنید یک فرد با سطح تناسب اندام بالاتر از خود را دنبال کرده و تمرینات او را انجام دهید. به همین دلیل هر تمرین برنامه آتشین (FYR) در ۳ سطح مختلف یه صورت ویدئویی آموزش داده می شود. شما می توانید متناسب با توانایی خود یکی از این سه سطح را انتخاب کنید.

[vc_btn title=”اطلاعات بیشتر” style=”flat” shape=”square” color=”pink” size=”sm” align=”left” link=”url:https%3A%2F%2Fariafit.ir%2Fworkout%2Ffyr%2F|||”]
فهرست