1. آریافیت
  2. ویدئوها
  3. انگیزشی
  4. کلیپ انگیزشی بدنسازی، نبرد تلاش و ژنتیک!

کلیپ انگیزشی بدنسازی، نبرد تلاش و ژنتیک!

کلیپ انگیزشی بدنسازی، نبرد تلاش و ژنتیک!

برای خیلی از افراد سخت‌ترین بخش تمرین کردن، رفتن به باشگاه و شروع تمرین است. معمولا پس از یک روز سخت و پرمشغله، تنها کاری که دوست دارید انجام دهید استراحت کردن می باشد. اینجاست که نیاز دارید برای رفتن خود به باشگاه انگیزه پیدا کنید.

روش های زیادی برای افزایش انگیزه برای ورزش وجود دارد، اما یکی از روش هایی که من و بسیاری دیگر از آن نتیجه گرفته‌ایم دیدن کلیپ های بدنسازی و انگیزشی است.

با دیدن این کلیپ ها که در واقع تمرین کردن سایر افراد است، ناخودآگاه ترغیب می شوید که شما هم آن راه را ادامه داده و به بدن زیبای آن ها برسید. در این مطلب، کلیپ انگیزشی بدنسازی، نبرد تلاش و ژنتیک! را برای شما انتخاب کرده‌ایم.

روش های افزایش انگیزه برای بدنسازی و فیتنس

اهداف کوچک و قابل رسیدن برای خود تعیین کنید: به جای این که با خودتان بگویید که باید در مدت ۱ ماه ۱۰ کیلو وزن کم کنم، آن را به یک کیلوگرم در ماه کاهش دهید.

به خودتان پاداش دهید: پس از رسیدن به هدف و یا با گذراندن مراحل مختلف به خودتان پاداش دهید. پاداشی مثل خریدن یک لباس جدید و یا رفتن به سینما و دیدن فیلم مورد علاقه.

روی مسیر رسیدن به هدف تمرکز کنید نه هدف: فیتنس و تناسب اندام یک مسیر طولانی است، به جای اینکه روی هدف نهایی تمرکز کنید روی مسیر رسیدن به هدف تمرکز داشته باشید.

یک دوست باشگاهی برای خود پیدا کنید: رفتن به باشگاه با یک دوست با هدف مشترک خیلی روی انگیزه شما تاثیرگذار خواهد بود.

برنامه‌ریزی داشته باشید: بدون برنامه به باشگاه نروید، برای هر روز از هفته برنامه داشته و به آن پایبند باشید. اگر دنبال یک برنامه بدنسازی مناسب و استاندارد هستید، حتما بخش برنامه‌های بدنسازی سایت آریافیت را مشاهده کنید.

داستان موفقیت سایر افراد را بخوانید: افرادی که در حوزه فیتنس و تناسب اندام به موفقیت رسیده‌اند، مانند شما روزهای بدون انگیزه داشته‌اند، اما با آن ها مبارزه کرده و به هدف خود سیده‌اند. خواندن و یا مشاهده این موفقیت‌ها می تواند انگیزه شما را افزایش دهد.

موضوعات مرتبط
انگیزشیویدئوها
پیشنهاد میکنیم این تمرین‌ها را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برنامه‌های بدنسازی
مطالب جدید
فهرست