چربی‌سوزی و لاغری

آتشین (FYR)

هانا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه فیتنس و تناسب اندام است. در برنامه بدنسازی آتشین (FYR) هانا به شما کمک می کند در مدت ۴ هفته اضافه وزن خود را از بین برده و یک بدن زیبا، سالم و متناسب بسازید.

آتشین (FYR)
مدت برنامه
4 هفته
سطح برنامه
مبتدی تا متوسط
تجهیزات مورد نیاز
حداقل تجهیزات
تعداد تمرین در هفته
5
برنامه غذایی
دارد
برنامه مکمل
دارد

اگر دنبال یک راه سریع و آسان برای کاهش وزن و لاغری هستید، برنامه بدنسازی آتشین (FYR) یک پیشنهاد عالی برای شما محسوب می شود. این برنامه بدنسازی توسط هانا اِدِن (Hannah Eden) طراحی شده و توسط خود او آموزش داده می شود.

هانا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه فیتنس و تناسب اندام است. در برنامه بدنسازی آتشین (FYR) هانا به شما کمک می کند در مدت ۴ هفته اضافه وزن خود را از بین برده و یک بدن زیبا، سالم و متناسب بسازید.

FYR مخفف جمله “Find your reason” به معنای «دلیل خودتو پیدا کن» می باشد. شعار همیشگی هانا در زندگی. این برنامه بدنسازی بدن شما را به چالش خواهد کشید، اما این به آن معنا نیست که تمرینات برنامه فقط با هدف شکنجه شما طراحی شده‌اند. تک‌تک تمرینات و روزهای این برنامه با شدت مناسب برای بدن و ذهن شما طراحی شده تا پس از ۳۰ روز یک بدن زیبا و خوش استایل به شما هدیه بدهند. پس شما هم در این برنامه یک هدف و دلیل برای ادامه کار پیدا کرده و ۳۰ روز آن را دنبال خواهید کرد.

هیچ چیز از این بدتر نیست که سعی کنید یک فرد با سطح تناسب اندام بالاتر از خود را دنبال کرده و تمرینات او را انجام دهید. به همین دلیل هر تمرین برنامه آتشین (FYR) در ۳ سطح مختلف آموزش داده می شود. شما می توانید متناسب با توانایی خود یکی از این سه سطح را انتخاب کنید.

محتوای برنامه

باز کردن همه
با خرید اشتراک آریافیت به مبلغ 19,000 تومان، به این برنامه و بیش از 25 برنامه بدنسازی دیگر دسترسی خواهید داشت.

برنامه‌های بدنسازی بیشتر

فهرست