1. آریافیت
 2. راهنمای خرید
 3. ۲۱ مدل کفش فوتبال برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای

۲۱ مدل کفش فوتبال برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای

راهنمای خرید کفش فوتبال

فوتبال یکی از مهیج ترین و همچنین بهترین ورزش های دنیا است که در اقصی نقاط جهان می توان آن را در سطوح مختلف مبتدی تا حرفه ای دنبال کرد و با کمی اقبال در آن به آنچنان آینده ای دست پیدا کرد که حتی در خواب هم نتوان تصوری برای آن داشت! حقیقتش را بخواهید فرقی ندارد شما فوتبال را حرفه ای بازی می کنید و یا اینکه تنها به عنوان یک تفریح لذتبخش به آن نگاه می کنید، مهم این است که بدانید شرط اول و آخر فوتبالیست شدن برخورداری از یک جفت کفش فوتبال یا همان استوک فوتبال استاندارد و باکیفیت است که اگر در ادامه این مطلب با آریافیت همراه شوید قطعا می توانید با نکات مهمی برای خرید کفش فوتبال آشنایی پیدا نمایید. یادتان باشد برای خرید یک کفش فوتبالی خوب حتما باید به نوع زمین و همچنین پست بازی خود نیز توجه داشته باشید.

آشنایی با انواع استوک های فوتبال با توجه نوع زمین

 • کفش های مناسب چمن طبیعی: زمین هایی که دارای چمن طبیعی صاف و یکدستی هستند، بهترین زمین برای بازی فوتبالیست ها بحساب آورده می شوند. کفش های مخصوص اینچنین زمین هایی بهتر است از کمترین ارتفاع میخ یا همان استوک در قسمت زیرین خود برخوردار باشند و بازیکنان نیز از استوک هایی استفاده کنند که حداکثر دارای ارتفاع ۰.۵ اینچی هستند.
 • کفش های مناسب چمن مصنوعی: بهترین استوک ها برای بازی بر روی چمن مصنوعی آن هایی هستند که دارای میخ های گرد و متعدد در قسمت زیره خود می باشند.
 • کفش های مناسب زمین های خیس: این نوع از کفش ها دارای میخ یا همان استوک های بلند در قسمت زیرین خود هستند که سبب می شود بتوانید به خوبی تعادل خود را در زمین های خیس و مرطوب حفظ نمایید و در هنگام اجرای تکنیک های فوتبالی تان کمتر دچار مشکل شوید! لازم به ذکر است که همیشه توصیه شده این کفش ها از تعدادی بیش از ۱۲ میخ در قسمت زیرین خود برخوردار باشند.
 • کفش های مناسب زمین های گِلی: اگر یک فوتبالیست هوشمند باشید به محض رویت زمین گل آلودی که قرار است در آن بازی کنید، به رختکن رفته و فورا از استوک هایی استفاده می کنید که دارای میخ هایی حداکثر به اندازه ۱ اینچ یا ۲.۵ سانتی متر باشند تا هم به خوبی سبب فرو رفتن پای شما در زمین شوند و هم مانعی برای سرعت و شتاب گیری تان در حرکت های شما نباشند.
 • کفش های مناسب سالن: اصولا به فوتبال درون سال، فوتسال گفته می شود و باید برای بازی در چنین شرایط مکانی از کفش هایی فاقد استوک یا همان میخ های زیرین کفش استفاده نمود.
 • کفش های مناسب خیابان: اصل فوتبال همیشه از خیابان و محیط های غیر ورزشی شروع شده و به همین خاطر توصیه می کنیم ضمن رعایت نکات ایمنی در فوتبال خیابانی از کفش های نرم و منعطف پذیری استفاده کنید که فاقد استوک می باشند.

فوتبالیست ها و علاقه مندان به ورزش فوتبال توجه داشته باشند که انتخاب کفش یا همان استوک ورزشی تنها بسته به سلیقه و نظر شما دارد و تمامی موارد گفته شده تنها یک استاندارد رایج برای اهل فن این رشته ورزشی شاخص در دنیا می باشد.

نکات مهم هنگام خرید کفش فوتبال

 • سایز مناسب: نخستین نکته ای که هنگام خرید کفش فوتبال باید به آن توجه کنید، سایز مناسب کفش است که برای این منظور همچون خرید یک کفش معمولی و روزمرگی باید عمل کنید؛ ینی نه به دنبال کفش بزرگتر از سایز پای خود باشید و نه به سراغ کفش هایی بروید که کوچکتر از اندازه پای شما می باشند! یادتان باشد سلامت پا و راحتی انگشتان پا یکی از ملزومات مهم در رشته فوتبال است و به همین سبب باید در انتخاب یک سایز مناسب برای استوک فوتبالی خود بسیار دقت کنید.
 • جنس کفش: مورد بعدی در فرآیند انتخاب و خرید کفش فوتبال توجه به جنس آن است که امروزه تا دلتان بخواهد می توان با کمی گشت و گذار در بازار با انواع و اقسام کفش ها مواجه شد که از متریال های گوناگونی طراحی و تولید شده اند. با این حال توجه داشته باشید بهتر است همواره به سراغ خرید کفش هایی بروید که جنس بدنه آن ها از قابلیت تنفس پذیری مطلوبی برخوردار هستند و متریال به کار رفته در ساخت آنان نیز از قدرت انعطاف پذیری بالای جهت مانور حرکتی شما فوتبالیست های عزیز برخوردار می باشد.
 • وزن محصول: برای انجام یک فوتبال حرفه ای شما باید حداقل ۹۰ دقیقه کفش مورد نظر خود را به پا کنید و در اغلب دقایق بازی به جست و خیزهای گوناگون در زمین مسابقه بپردازید و به همین خاطر بهتر است به سراغ خرید محصولاتی بروید که نه بیش از اندازه سنگین هستند و سبب خستگی سریع پاهای شما می شوند و نه آنقدر سبک هستند که در تمامی ضربات، فشار ضربه را مستقیم متوجه پای شما می کنند.
 • جنس رویه: جنس رویه کفش های ورزشی تمام قسمت های رویین این قبیل از کفش ها را در بر می گیرند و معمولا بصورت یکپارچه نیز از سوی تولید کنندگان ورزشی دوخته و طراحی می شوند. با این حال توجه داشته باشید که جنس رویه کفش شما بهتر است فاقد جذب رطوبت از ناحیه بیرونی خود شود تا به این شکل کفش شما حتی در شرایط آب و هوای مرطوب و بارانی هم دچار وزن بیشتری نشود.
 • لایه میانی: هیچ چیز به جز انعطاف مناسب برای لایه میانی یک کفش ورزشی خصوصا در رشته های توپی نظیر فوتبال مهم نیست. برای این منظور توصیه می کنیم با دو دست خود، دو سوی کفش را گرفته و آن را بصورت همزمان پایین و بالا کنید تا به خوبی از قدرت انعطافی لایه میانی کفش مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.
 • کفی کفش: فوتبالیست ها و علاقه مندان خرید یک جفت کفش فوتبالی باکیفیت توجه داشته باشید که منظور ما از کفی در واقع قسمت زیره کفش نیست و لایه ای است که در بخش کفی داخلی کفش قرار داده می شود و پای شما در داخل کفش بر روی آن آرام و قرار می گیرد. این کفی باید از اندازه ای مناسب برخوردار باشد و سبب ایجاد راحتی پاهای شما ورزشکاران عزیز بر روی خود شود. کفی های کفش ها می توانند هم بصورت چسبی و هم بصورت جایگذاری دز داخل آن ها تعبیه شده باشند.
 • قسمت پنجه و پاشنه: دو قسمت مهم در استوک فوتبال، پنجه و پاشنه است که مورد اول؛ یعنی پنجه باید از دوام بسیار بالایی در برابر وارد کردن ضربات مختلف برخوردار باشد و مانع بزرگی برای احساس ناراحتی شما به هنگام برخورد پایتان به توپ بحساب آید چرا که معمولا عمده ضربات فوتبالیست ها با قسمت جلو کفش یا همان نوک پنجه زده می شود. مورد دوم؛ یعنی پاشنه کفش باید از استحکام مطلوبی برخوردار شود و با داشتن انعطافی بالا مانع از وارد شدن فشار وارده از سوی زمین به پاهای شما باشد. ناگفته نماند کناره های کفش و کیفیت دوخت آن ها نیز در تهیه نمودن یک کفش خوب و مناسب بسیار حائز اهمیت است.
 • ارتفاع ساق کفش: ارتفاع ساق کفش در ارتباط مستقیمی با پُست بازی شما قرار دارد؛ برای مثال اگر شما مدافع و یا مهاجم هستید، بهتر است از کفش هایی با ساق بلند استفاده کنید تا به این شکل از مچ و قوزک پای خود با توجه به پستی که در آن مشغول بازی هستید، بیشتر و بهتر محافظت کنید و اگر هم از دسته بازیکنان میان زمین یا همان هافبک دفاعی، میانی و هجومی هستید، از کفش هایی با ساق های کوتاه تر بهره گیری کنید تا از قدرت مانور بیشتری برخوردار شوید.
 • مشخصات استوک (میخ): مهمترین بخش در خصوص خرید کفش فوتبال توجه به استوک و مشخصات آن است که هم باید با توجه به شرایط زمین در خصوص آن تصمیم گرفت و هم با توجه به تعداد میخ ها و ارتفاع آن ها دست به خرید یک جفت استوک مناسب ورزشی برای انجام یک بازی بی نظیر زد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمیخته شدن آن با فوتبال، کمپانی های بزرگ تولید کننده کفش های فوتبال موفق به ایجاد انواع و اقسام استوک ها شده اند که شما می توانید با توجه به سبک بازی و همچنین شرایط آب و هوایی مکان بازی خود، اقدام به خرید یک کدام از آن ها نمایید. خریداران عزیز توجه داشته باشند که ما در حال حاضر دارای سه نوع استوک پلاستیکی، لاستیکی و همچنین فلزی هستیم که البته نوع فلزی آنان در بسیاری از لیگ های معتبر دنیا غیر قابل استفاده تلقی شده است. بهترین انتخاب شما می تواند کفش هایی با قابلیت تعویض استوک های آن باشد.
 • قیمت کفش فوتبال: ما در این مطلب جز برند تولید کننده کفش و همچنین مشخصه مربوط به رنگ و ظاهر کفش های فوتبالی، در خصوص تمام نکاتی که بر روی قیمت کفش فوتبال موثر هستند، صحبت کردیم و اکنون این شما هستید که باید با توجه به میزان بودجه و همچنین سبک و سیاق بازی و زمینی که قرار است بر روی آن فوتبال بازی کنید، اقدام به خرید یک جفت استوک مناسب ورزشی برای خود کنید.

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید کفش فوتبال مناسب آشنا شدیم. در ادامه لیستی از ۲۱ کفش فوتبال ارزان، باکیفیت و محبوب  را برای شما آماده کرده‌ایم. این کفش‌های فوتبال امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل JR Mercurial Superfly 6 Academy GS CR7 AJ3111 109

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل JR Mercurial Superfly 6 Academy GS CR7 AJ3111 109

شرکت نایکی درحال‌حاضر به‌عنوان یکی از برند‌های بزرگ و موفق در زمینه‌ی تجهیزات ورزشی می باشد. کفش «نایکی» مدل «JR Mercurial Superfly 6 Academy GS CR7» با کد آرتیکل AJ3111-109 برای بازیکنان فوتبال طراحی شده است. طراحی خاص آن باعث می‌شود تا کفش، قابلیت تهویه نیز داشته باشد. همچنین رویه به صورتی طراحی شده تا توپ بهتر بتواند روی پا بنشیند و کنترل شما را روی توپ افزایش می‌دهد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , میکروفایبر , فایبرتک
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش

قیمت: ۱,۸۵۰,۰۰۰ ۹۵۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد O-2238

کفش فوتبال مردانه کد O-2238

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره

قیمت: ۲۷۰,۰۰۰ ۲۴۳,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه مدل کوپا موندیال

کفش فوتبال مردانه مدل کوپا موندیال

این محصول ، تولید شده توسط کارشناسان متخصص ایرانی، از کیفیت مناسب و دوام کافی بهره مند گشته است. مدل طراحی زیره این محصول موجب عدم لغزندگی و حفظ تعادل در هنگام ورزش میگردد و دوام قابل توجه آن به جهت فرآیند تولید با تکنولوژی مدرن روز موجب درخشش این محصول ایرانی میگردد . نمای جذاب و طراحی بروز با رنگ بندی های متنوع برای سلیقه های متفاوت تولید گشته است. .

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۹۷,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد C-2238

کفش فوتبال مردانه کد C-2238

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره

قیمت: ۲۷۰,۰۰۰ ۲۴۳,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد MER32

کفش فوتبال مردانه کد MER32

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۲۳۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد ۱۱۲۴

کفش فوتبال مردانه کد 1124

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۱۵۵,۰۰۰ ۱۳۹,۵۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش مخصوص فوتبال مردانه آدیداس مدل AQ3450

کفش مخصوص فوتبال مردانه آدیداس مدل AQ3450

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پارچه , مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۲,۰۶۴,۰۰۰ ۱,۲۳۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش مخصوص فوتبال مردانه آدیداس مدل ۱۵۱۱۰

کفش مخصوص فوتبال مردانه آدیداس مدل 15110

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم
 • زیره کفش
  آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۲,۰۲۲,۰۰۰ ۱,۲۱۳,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه مدل PhantonB FGW

کفش فوتبال مردانه مدل PhantonB FGW

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  قابلیت گردش هوا
 • ویژگی های تخصصی
  قابلیت گردش هوا
 • نحوه بسته شدن
  کش

قیمت: ۸۲۰,۰۰۰ ۶۸۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل MONARCIDA09

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل MONARCIDA09

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , پلی اورتان
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۴۹۵,۰۰۰ ۲۹۷,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSTPFSB2

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSTPFSB2

بیش از ۱۰۰ سال است که «New Balance» برای جابجایی جهان در اطراف ما تلاش کرده است. زیرا ما به یک حقیقت ساده ایمان داریم: ما متولد شدیم تا حرکت کنیم. ماموریت ما این است که بدن را با پیشرفته ترین فناوری کفش در کره زمین به حرکت درآوریم. محصولات ما ترکیبی کامل از عملکرد و مد هستند و به شما تکنولوژی عملکرد مورد نیاز و سبکی را که می خواهید ارائه می دهند.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • کفی کفش
  طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد Z-2238

کفش فوتبال مردانه کد Z-2238

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی های تخصصی
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره

قیمت: ۲۷۰,۰۰۰ ۲۴۳,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSFCOTB5

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSFCOTB5

بیش از ۱۰۰ سال است که «New Balance» برای جابجایی جهان در اطراف ما تلاش کرده است. زیرا ما به یک حقیقت ساده ایمان داریم: ما متولد شدیم تا حرکت کنیم. ماموریت ما این است که بدن را با پیشرفته ترین فناوری کفش در کره زمین به حرکت درآوریم. محصولات ما ترکیبی کامل از عملکرد و مد هستند و به شما تکنولوژی عملکرد مورد نیاز و سبکی را که می خواهید ارائه می دهند.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی های تخصصی
  کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه تیزپا کد PRE-05

کفش فوتبال مردانه تیزپا کد PRE-05

این محصول ، تولید شده توسط کارشناسان متخصص ایرانی، از کیفیت مناسب و دوام کافی بهره مند گشته است. زیره (pvc) پی وی سی این محصول موجب عدم لغزندگی و حفظ تعادل در هنگام ورزش میگردد ؛ دوام قابل توجه آن به جهت فرآیند تولید با زیره مذکور و رویه داغی خورده (برجستگی های سطح بالایی) برای نمای جذاب و طراحی بروز با رنگ بندی های متنوع با سلیقه های متفاوت تولید گشته است. .

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۸۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Superfly 6 Elite FG کد AH7365-810

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Superfly 6 Elite FG کد AH7365-810

سطح فوقانی کفش با بکارگیری تکنولوژی Flyknit با کیفیت و قابل انعطاف مجهز است. بله درست موادی، که آن هم در Magista Obra یافت می شود و دقیقا همان تکنولوژی و مواد اما با دوخت و بافت میکرو و متفاوت ،Nike – Mercurial Superfly FG راحتی پیش بینی نشده و مناسب را فراهم می کند. به محض این که شما این کفش را به پا می کنید جذب سراسری و درگیر در پا و مج پا را بدلیل تکنولوژی Flyknit احساس خواهید کرد . رویه Nike Mercurial Superfly FG یک تکه بوده و بدون داشتن زبانه، حداکثر میزان تنفس و کشش را برای پای بازیکن فراهم می کند.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی , میکروفایبر
 • زیره کفش
  آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۲,۵۰۰,۰۰۰ ۱,۹۷۵,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه مدل S1FGB

کفش فوتبال مردانه مدل S1FGB

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت گردش هوا
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۷۰۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSTLFSO2

کفش فوتبال مردانه نیو بالانس کد MSTLFSO2

بیش از ۱۰۰ سال است که «New Balance» برای جابجایی جهان در اطراف ما تلاش کرده است. زیرا ما به یک حقیقت ساده ایمان داریم: ما متولد شدیم تا حرکت کنیم. ماموریت ما این است که بدن را با پیشرفته ترین فناوری کفش در کره زمین به حرکت درآوریم. محصولات ما ترکیبی کامل از عملکرد و مد هستند و به شما تکنولوژی عملکرد مورد نیاز و سبکی را که می خواهید ارائه می دهند.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • کفی کفش
  طبی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل GS360

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل GS360

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال بندی مردانه Magista Ola II FG – نایکی

کفش فوتبال بندی مردانه Magista Ola II FG - نایکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۹۳۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه مدل PRO-03

کفش فوتبال مردانه مدل PRO-03

این محصول ، تولید شده توسط کارشناسان متخصص ایرانی، از کیفیت مناسب و دوام کافی بهره مند گشته است. مدل طراحی زیره این محصول موجب عدم لغزندگی و حفظ تعادل در هنگام ورزش میگردد و دوام قابل توجه آن به جهت فرآیند تولید با تکنولوژی مدرن روز موجب درخشش این محصول ایرانی میگردد . نمای جذاب و طراحی بروز با رنگ بندی های متنوع برای سلیقه های متفاوت تولید گشته است. .

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۸۴,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه دیفانو کد ۱۵۳۲DF

کفش فوتبال مردانه دیفانو کد 1532DF

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره

قیمت: ۵۲۵,۰۰۰ ۴۷۲,۵۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل CP8987

کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل CP8987

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پارچه , مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  آج دار
 • ویژگی های تخصصی
  قابلیت گردش هوا
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۱,۳۹۴,۰۰۰ ۱,۰۴۶,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه آیداس مدل X 17-1 Firm Ground Cleats – آدیداس

کفش فوتبال مردانه آیداس مدل X 17-1 Firm Ground Cleats - آدیداس

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پارچه , مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۳,۰۵۹,۰۰۰ ۱,۲۲۴,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه کد ۱۱۱۷

کفش فوتبال مردانه کد 1117

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۷۹,۰۰۰ ۷۱,۱۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه تیزپا کد PRO-001

کفش فوتبال مردانه تیزپا کد PRO-001

این محصول ، تولید شده توسط کارشناسان متخصص ایرانی، از کیفیت مناسب و دوام کافی بهره مند گشته است. زیره (pvc) پی وی سی این محصول موجب عدم لغزندگی و حفظ تعادل در هنگام ورزش میگردد و میخ های کوجک زیره ( استوک ریز ) باعث کاهش خستگی و درد پا به هنگام ورزش در چمن مصنوعی میگردد ؛ دوام قابل توجه آن به جهت فرآیند تولید با زیره مذکور و رویه ی با کیفیت این محصول است . برای بازیکنان حرفه ای و آماتور فوتسال مناسب است . رویه این محصول از جنس PU ( چرم مصنوعی ) تشکیل شده است که این رویه در عین سبکی کیفیتی بسیار بالا دارد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۶۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل MAX4

کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل MAX4

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند , کش , یکسره

قیمت: ۴۹۰,۰۰۰ ۴۴۱,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل Messi 16.3

کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل Messi 16.3

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • زیره کفش
  کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۱,۶۶۲,۰۰۰ ۱,۲۴۷,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Hypervenom Phelon II TF 807521-008

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Hypervenom Phelon II TF 807521-008

شرکت نایکی درحال‌حاضر به‌عنوان یکی از برند‌های بزرگ و موفق در زمینه‌ی تجهیزات ورزشی می باشد. کفش «نایکی» مدل «Hypervenom Phelon II TF» با کد آرتیکل ۰۰۸-۸۰۷۵۲۱ برای بازیکنان فوتبال طراحی شده است. طراحی خاص آن باعث می‌شود تا کفش، قابلیت تهویه نیز داشته باشد. همچنین رویه به صورتی طراحی شده تا توپ بهتر بتواند روی پا بنشیند و کنترل شما را روی توپ افزایش می‌دهد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی کفش
  قابلیت ارتجاعی
 • زیره کفش
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی های تخصصی
  مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن
  بند

قیمت: ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۸۴۵,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید کفش فوتبال آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک کفش فوتبال باکیفیت و کاربردی انتخاب کرده و در تمرین‌های خود از آن استفاده کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

موضوعات مرتبط
راهنمای خرید
پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برنامه‌های بدنسازی
راهنمای خرید
فهرست