چربی‌سوزی و لاغری

میانبر کاهش وزن و لاغری

میانبر کاهش وزن و لاغری یک برنامه بدنسازی است که به شما کمک می‌کند در ۶ هفته، توده چربی بدن خود را به شکل باور نکردنی کاهش دهید. در این برنامه خبری از روزهای کاردیو و هوازی صرف نیست، به جای آن هر روز مقدار کمی تمرینات هوازی در کنار تمرینات قدرتی انجام خواهید داد.

میانبر کات و لاغری
مدت برنامه
6 هفته
سطح برنامه
مبتدی
تجهیزات مورد نیاز
تجهیزات باشگاهی
تعداد تمرین در هفته
6
برنامه غذایی
دارد
برنامه مکمل
دارد

میانبر کاهش وزن و لاغری یک برنامه استاندارد و تست شده برای چربی سوزی و عضله سازی سریع است. به کمک این برنامه می توانید در مدت کوتاه وزن خود را کاهش داده و حجم عضلات را به شکل چشم گیری افزایش دهید.

میانبر کاهش وزن، برنامه‌ای عملی بر اساس تحقیقات علمی.

برنامه بدنسازی میانبر کاهش وزن و لاغری به شما کمک می کند که در مدت 6 هفته چربی سوزی خارق‌العاده‌ای داشته باشید و به صورت همزمان حجم عضلات خود را افزایش دهید. خیلی از افراد فکر می کنند که نمی شود هم چربی سوزی داشت و هم عضله سازی. این تفکری غلط است، با دنبال کردن یک برنامه بدنسازی استاندارد می توانید به صورت همزمان عضله سازی کنید و چربی سوزی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم ویدئوی معرفی این برنامه را در زی مشاهده نمایید:

 

اما چه چیزی برنامه میانبر کاهش وزن و لاغری را از سایر برنامه ها متمایز می کند؟

دلایل زیادی وجود دارد اما واضح ترین دلیل، تجربه و دانش مربی و طراح آن است. دکتر جیم استوپانی دانش واقعی و کاربردی را درون این برنامه قرار داده است. دانشی که توسط هزاران نفر در سرتاسر جهان تست شده و منجر به چربی سوزی و کاهش وزن بسیاری شده است.

اجازه دهید مقداری با هم صادق باشیم، برنامه‌هایی که تا به حال دنبال کرده‌اید در اکثر موارد توسط یک فرد عضلانی در باشگاه یا فضای مجازی بوده که حتی نمی‌تواسته درباره اصول اولیه انتخاب تمرینات و مواد غذایی اظهار نظر کند. قبول داریم که بدن این افراد ممکن است فوق‌العاده به نظر می رسد، اما داشتن بدن عضلانی به معنای توانایی اظهار نظر درباره بدنسازی و تناسب اندام برای سایر افراد نیست. واضح است، بیشتر این افراد به صورت تجربی به این بدن رسیده‌اند، تجربه ای که ممکن است برای شما صادق نباشد.

دکتر جیم استوپانی، دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته فیزیولوژی ورزشی است. او سال‌های زیادی را در دانشگاه صرف مطالعه علم بدنسازی و تناسب اندام کرده است. علم دکتر استوپانی فقط علم محض و بدون کاربرد نیست، بلکه او همه یافته‌های خود و دیگر پژوهشگران را ابتدا روی خود و سپس روی شاگردانش تست کرده و نتایج عالی را انتخاب می کند.

آشنایی با برنامه میانبر کاهش وزن و لاغری

میانبر کاهش وزن و لاغری یک برنامه بدنسازی است که به شما کمک می‌کند در 6 هفته، توده چربی بدن خود را به شکل باور نکردنی کاهش دهید. در این برنامه خبری از روزهای کاردیو و هوازی صرف نیست، به جای آن هر روز مقدار کمی تمرینات هوازی در کنار تمرینات قدرتی انجام خواهید داد.

این برنامه بدنسازی، با هدف به آتش کشیدن بافت چربی بدن، افزایش حجم عضلانی و ساخت یک بدن زیبا در زمانی کوتاه ایجاد شده است. دانش پشت طراحی این برنامه بدنسازی، تسریع هوازی یا Cardio Acceleration نام دارد. به علاوه این برنامه بر اساس تکنیک اثبات شده میکروسیکل ساخته شده که به شما کمک می کند در کنار چربی سوزی، عضله سازی کرده و قدرت و حجم عضلات خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

علت اثربخش بودن این برنامه

دلایل زیادی برای این سوال وجود دارد، اما بر اساس نظر افرادی که این برنامه را دنبال کرده‌اند، ماهیت تغییر کردن مداوم تکرارها و همچنین استفاده از تکنیک‌هایی مثل رست‌پاز و دراپ‌ست در انتهای هر تمرین علت اصلی تاثیر غیر‌قابل‌باور این برنامه است.

تمرینات هر هفته این برنامه بدنسازی، به دو دسته تک مفصلی و چند مفصلی تقسیم می شوند. یک فاکتور مهم دیگر در این برنامه و کلا در بدنسازی، ضرورت شوک‌دهی مرتب به عضلات است تا بتوانید به نهایت رشد عضلانی برسید. بهترین روش برای شوک دادن به عضلات تغییر اصولی تمرینات است که در این برنامه به بهترین شکل ممکن رعایت شده است.

هیچ برنامه بدنسازی بدون داشتن یک رژیم غذایی متناسب با تمرینات کامل نیست.

برنامه بدنسازی میانبر کاهش وزن و لاغری به همراه یک رژیم غذایی کامل و جامع ارائه شده است. این رژیم غذایی کاملا قابل اجرا بوده و از خوراکی های عجیب غریب در آن خبری نیست.

این برنامه شامل چه مواردی می شود؟

خیلی خوشحالیم که تمایل دارید برنامه بدنسازی میانبر کاهش وزن و لاغری را تهیه کرده و به بدن زیبا و رویایی خود برسید. با دنبال کردن این برنامه در سایت آریافیت به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

آشنایی با تمرینات

در این قسمت همه سوال های احتمالی شما درباره برنامه و روش صحیح دنبال کردن آن به شما آموزش داده خواهد شد. با این آموزش با نکاتی مانند میکروسیکل، تسریع هوازی، رست‌پاز، دراپ‌ست و … کاملا آشنا شده و نحوه استفاده از آن ها در برنامه را یاد خواهید گرفت.

رژیم غذایی

هیچ برنامه بدنسازی بدون رژیم غذایی کامل نیست. در این قسمت اصول طراحی رژیم غذایی متناسب با نیاز بدنتان به شما آموزش داده می شود. همچنین یک رژیم غذایی کامل و جامع در این فایل ارائه شده است.

مکمل‌های پیشنهادی

اگر دوست دارید زودتر به نتیجه برسید، می‌توانید از مکمل‌های ارائه شده در این قسمت استفاده کنید. همه این مکمل‌ها به عنوان پیشنهاد ارائه شده‌اند و اجباری در استفاده از هیچ‌کدام از آن‌ها وجود ندارد.

آموزش تک‌تک تمرینات به صورت تصویری

فرقی نمی‌کند تا چه حد با بدنسازی و تناسب اندام آشنایی دارید، در این برنامه همه تمرینات به شکل تصویری هم برای خانم ها و هم برای آقایان آموزش داده شده است. پس از اتمام هر روز می توانید آن روز را به عنوان تکمیل شده انتخاب کرده تا میزان پیشرفت خود را مشاهده کنید.

محتوای برنامه

باز کردن همه
با خرید اشتراک آریافیت به مبلغ 19,000 تومان، به این برنامه و بیش از 25 برنامه بدنسازی دیگر دسترسی خواهید داشت.

برنامه‌های بدنسازی بیشتر

فهرست