عضله سازی با کریس گتین

عضله سازی با کریس گتین
98 نفر این برنامه را دنبال کرده اند

با برنامه بدنسازی عضله سازی با کریس گتین در ۱۲ هفته آینده، ماموریت شما این است که بدن قدیمی خود را از بین برده و یک بدن زیبا و عضلانی برای خود بسازید. همه فیبرهای عضلانی شما با این برنامه درگیر می شوند، از فیبرهای نوع ۱ گرفته تا فیبرهای نوع ۲a و ۲b. یک برنامه بدنسازی کامل باید این ویژگی را داشته باشد، یعنی باید از همه توان عضلات استفاده کند. در این برنامه دانش شما درباره اصولی مانند شدت تمرینات و حجم آن به چالش کشیده خواهد شد.

برنامه بدنسازی عضله سازی با کریس گتین یکی از محبوب ترین برنامه‌های بدنسازی در سطح جهان می باشد. برنامه‌ای که تا کنون به میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان کمک کرده بدن رویایی خود را بسازند. این برنامه توسط کریس گتین، فرد سرشناس در حوزه بدنسازی و تناسب اندام، طراحی شده است. فردی که زندگی شخصی و حرفه ای خود را وقف کمک به افراد مختلف برای رسیدن به یک بدن استثنایی و زیبا کرده است.

 

کریس گتین

کریس یک بیزینس‌من، متخصص تغییر شکل، ورزشکار حرفه‌ای، نویسنده و دارای بسیاری عنوان‌های دیگر است. او در اصل اهل ولز می باشد اما در حال حاضر ساکن ایالات متحده است. او به دلیل تجربه و دانشش، به بسیاری از سمینارها، کارگاه‌ها، نمایشگاه های محصولات بدنسازی و … در سرتاسر جهان دعوت شده و شرکت می کند. کریس تنها با بهترین مربی ها و برترین ورزشکارهای جهان کار می کند.

79,000 تومان
اطلاعات بیشتر