آتشین (FYR)

آتشین (FYR)
109 نفر این برنامه را دنبال کرده اند

اگر دنبال یک راه سریع و آسان برای کاهش وزن و لاغری هستید، برنامه بدنسازی آتشین (FYR) یک پیشنهاد عالی برای شما محسوب می شود. این برنامه بدنسازی توسط هانا اِدِن (Hannah Eden) طراحی شده و توسط خود او آموزش داده می شود.

برنامه کاهش وزن و لاغری آتشین - FYR

هانا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه فیتنس و تناسب اندام است. در برنامه بدنسازی آتشین (FYR) هانا به شما کمک می کند در مدت ۴ هفته اضافه وزن خود را از بین برده و یک بدن زیبا، سالم و متناسب بسازید.

FYR مخفف جمله “Find your reason” به معنای «دلیل خودتو پیدا کن» می باشد. شعار همیشگی هانا در زندگی. این برنامه بدنسازی بدن شما را به چالش خواهد کشید، اما این به آن معنا نیست که تمرینات برنامه فقط با هدف شکنجه شما طراحی شده‌اند. تک‌تک تمرینات و روزهای این برنامه با شدت مناسب برای بدن و ذهن شما طراحی شده تا پس از ۳۰ روز یک بدن زیبا و خوش استایل به شما هدیه بدهند. پس شما هم در این برنامه یک هدف و دلیل برای ادامه کار پیدا کرده و ۳۰ روز آن را دنبال خواهید کرد.

هیچ چیز از این بدتر نیست که سعی کنید یک فرد با سطح تناسب اندام بالاتر از خود را دنبال کرده و تمرینات او را انجام دهید. به همین دلیل هر تمرین برنامه آتشین (FYR) در ۳ سطح مختلف آموزش داده می شود. شما می توانید متناسب با توانایی خود یکی از این سه سطح را انتخاب کنید.

هانا ادن

هانا اِدِن (Hannah Eden) یک مدیر جوان در حوزه فیتنس و تناسب اندام است که دوست دارد با تمرینات ورزشی و مخصوصا HIIT دنیا را به یک جای بهتر تبدیل کند. هانا فعالیت خود در حوزه فیتنس را از سال ۲۰۱۳ به عنوان یک ورزشکار کراس‌فیت آغاز کرد. پس از موفقیت در این حوزه، فعالیت خود را به عنوان مربی افراد معروف، موسس و سفیر کارهای خیرخواهانه ادامه داد.

89,000 تومان
اطلاعات بیشتر