مرد آلفا

tailored-training-plan-header-1920×1080-
154 نفر این برنامه را دنبال کرده اند

برنامه بدنسازی مرد آلفا یک برنامه عالی و اثبات شده برای ساخت بدنی عضلانی و تکه تکه در بازه زمانی ۶ هفته است. این برنامه بدنسازی دقیقا همان برنامه ایست که آرون مارینو آن را دنبال می کند. فرقی نمی کند که تازه بدنسازی را شروع کرده‌اید و یا چند سالی است آن را انجام می دهید، این برنامه طوری طراحی شده است که افراد مبتدی می توانند آن را مطابق با توانایی خود تغییر دهند. افراد با تجربه هم می توانند آن را سخت تر کنند.

مرد آلفا مردی است که در تمام مراسمات حضور پررنگی دارد، دارای اعتماد به نفس است، خوش تیپ و خوش استایل است، قدرتمند است، ظاهری مردانه و بدنی عضلانی دارد و در کنار همه این موارد دارای سلامت کامل جسم و روح است. این برنامه برای تبدیل شما به یک مرد آلفا مثل آرون طراحی شده است.

این برنامه بدنسازی مخصوص افرادی است که می خواهند به یک مرد بهتر تبدیل شوند اما هنوز فرصت، انگیزه، مربی و یا هر بهانه دیگری را نداشته اند تا در این مسیر قدم بردارند. برنامه بدنسازی مرد آلفا به شدت روی نکات ریز و مهم ساخت عضله و چربی سوزی تمرکز کرده و با ایجاد یک برنامه تمرینی خارق‌العاده به شما کمک می کند در مدت تنها ۶ هفته به بهترین بدن خود رسیده و چربی های اضافی را حذف کنید.

پس از اتمام این ۶ هفته بدن شما به نقطه ای می رسد که تا به حال آن را تجربه نکرده اید، و یا حتی فکر نمی کردید که این پتانسیل در شما وجود داشته تا به این نتایج برسید.

همه تمرین های این برنامه توسط خود آرون به همراه تصاویر و ویدئو اجرای آن آموزش داده می شود.

این برنامه شامل چه مواردی می شود؟

خیلی خوشحالیم که تمایل دارید برنامه بدنسازی مرد آلفا را تهیه کرده و در ۶ هفته به یک مرد آلفا تبدیل شوید. با دنبال کردن این برنامه در سایت آریافیت به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

آشنایی با برنامه

آشنایی با برنامه بدنسازی مرد آلفا

در این قسمت همه سوال های احتمالی شما درباره برنامه و روش صحیح دنبال کردن آن به شما آموزش داده خواهد شد. با این آموزش با نکاتی مانند ترتیب روزها، ضربان قلب هدف، زمان‌بندی و … کاملا آشنا شده و نحوه استفاده از آن ها در برنامه را یاد خواهید گرفت. این قسمت از برنامه رایگان است، می توانید با مراجعه به بخش زمان‌بندی برنامه آن را مشاهده کنید.

رژیم غذایی

رژیم غذایی برنامه بدنسازی مرد آلفا

هیچ برنامه بدنسازی بدون رژیم غذایی کامل نیست. در این آموزش اصول طراحی رژیم غذایی متناسب با نیاز بدنتان به شما آموزش داده می شود. همچنین یک رژیم غذایی کامل و جامع در این فایل ارائه شده است. نکته جالب درباره رژیم غذایی در برنامه مرد آلفا این است که به هیچ عنوان در آن نیازی نیست کالری شماری کنید.

مکمل‌های پیشنهادی

مکمل های بدنسازی مرد آلفا

اگر دوست دارید زودتر به نتیجه برسید، می‌توانید از مکمل‌های ارائه شده در این قسمت استفاده کنید. همه این مکمل‌ها به عنوان پیشنهاد ارائه شده‌اند و اجباری در استفاده از هیچ‌کدام از آن‌ها وجود ندارد.

آموزش ویدئویی تمرینات توسط آرون مارینو

تمرینات بدنسازی مرد آلفا

کلیه تمرینات این برنامه توسط خود آرون آموزش داده می شوند. می توانید فرم صحیح این تمرین ها را مشاهده کرده و با یادگیری آن بهترین نتیجه را از تمرین بگیرید. به عنوان نمونه می توانید روز چهارم برنامه را به صورت رایگان مشاهده کنید. پس از اتمام هر روز می توانید آن روز را به عنوان تکمیل شده انتخاب کرده تا میزان پیشرفت خود را مشاهده کنید.

 

تخفیف ویژه به مناسبت فرا رسیدن تابستان، همین حالا برنامه بدنسازی مرد آلفا را تهیه کرده و از این تخفیف محدود استفاده کنید.

آرون مارینو

آرون مارینو که بیشتر با نام Alpha M شناخته می شود، یک مشاور استایل مردانه، وبلاگ نویس سبک زندگی، قهرمان سابق ملی آمریکا در رشته بادی بیلدینگ طبیعی و مدیر کانال محبوب Alpha M در یوتیوب است. در طول 10 سال گذشته آرون به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است که پتانسیل درونی خود را شناسایی کرده و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند.

139,000 تومان 49,000 تومان
اطلاعات بیشتر