1. آریافیت
 2. راهنمای خرید
 3. راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای

راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای

راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

کوهنوردی بدون همراه داشتن وسایل ایمنی مربوط به این رشته و همچنین کمی وسایل و مواد خوراکی برای قدری استراحت در ارتفاعات تازه صعود کرده به آن ها عملا لطفی ندارد و هر چقدر هم که خودتان را پشت ارزش های ورزشی این رشته پنهان کنید، قطعا باز راضی نخواهید شد! کوله کوهنوردی تنها وسیله ای است که اگر به درستی موفق به انتخاب آن شوید، دنیایی از لذت و امنیت را برایتان مهیا می کند. امروزه خرید کوله پشتی کوهنوردی با وجود انواع و اقسام مدل ها و همچنین برندهای وارد شده در این زمینه، کمی سخت و پیچیده شده است که اگر کمی حوصله کنید و در ادامه این مطلب با آریافیت همراه شوید، به نکات مهمی در این خصوص دست پیدا خواهید کرد.

آشنایی با انواع کوله های مخصوص کوهنوردی

 • کوله های روزمره: کوله های روزمره از آن دسته بَک پَک هایی هستند که مناسب انجام یک سفر کوهنوردی مهیج در بازه زمانی ۱ تا ۳ روزه هستند. از این دسته کوله معمولا برای کوهنوردان مبتدی و تازه وارد به این رشته ورزشی استفاده می شود و حجم آنان نیز چیزی بین ۳۰ تا ۵۰ لیتر می باشد.
 • کوله های مسافرتی کوتاه مدت: این دسته از کوله پشتی های کوهنوردی از پرفروش ترین های دنیا بحساب می آیند که با توجه به ظرفیت ۵۰ تا ۸۰ لیتری خود، می توانند برایتان به اندازه ۳ تا ۵ روز وسایل راحتی و مورد نیازتان را حمل نمایند. ناگفته نماند اغلب کوهنوردان برای صعودهای تابستانی خود از این دسته محصولات استفاده می کنند.
 • کوله های مسافرتی بلند مدت: کلا اگر با بک پکی مواجه شدید که دارای ظرفیتی بالغ بر ۷۰ لیتر بود، بدانید که آن کوله مناسب انجام سفرهای بلند مدت است و می توانید تا دلتان می خواهید از جیب ها و فضاهای مختلف آن استفاده کرده و وسایل مورد نیاز سفری با مدت زمان بیش از ۵ روز را در داخل آن جای دهید.

نکات مهم هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی

 • جنس کوله پشتی: اولین نکته ای که هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی باید به آن توجه داشته باشید، جنس محصول است که در واقع بیانگر عمر و ماندگاری کوله برای شما کوهنوردان عزیز می باشد. امروزه شما می توانید با کوله های کوهنوردی مختلفی که از جنس های گوناگون نظیر: چرم، پلاستیک، پلی استر، پارچه، برزنت، نایلون و غیره تولید شده اند، در بازار ایران مواجه شوید و بسته به مزایا و همچنین سلیقه شخصی خود اقدام به خرید یک کدام از آن ها کنید.
 • اندازه کوله: نکته دوم مربوط به اندازه کوله پشتی کوهنوردی است که باید در خرید خود حتما به آن توجه لازم را داشته باشید تا خدایی ناکرده در طول مسیر کوهپیمایی تان دچار مشکلات جسمانی نشوید؛ اندازه کوله برخلاف باور مردم که باید با توجه کل قد افراد در نظر گرفته شود، تنها باید در تناسب کافی با میزان اندازه نیم تنه بالایی شما کوهنوردان عزیز باشد تا مانع از وارد شدن فشار بیش از حد بر روی ستون فقراتتان شود. البته فراموش نکنید در حال حاضر کوله های مختلفی در بازار موجود می باشد که به راحتی می توانید اندازه کلی آن ها را متناسب با قد و قامت نیمه تنه بالایی خود تغییر دهید.
 • وزن محصول: سومین موردی که در پروسه انتخاب و خرید کوله پشتی کوهنوردی باید آن را مدنظر خود قرار دهید، وزن کوله و همچنین میزان تحمل وزن آن است که در واقع نشان دهنده قدرت محصول انتخابی شما در حمل مواد و وسایل مورد نیازتان است. یادتان باشد وزن نهایی یک کوله از مجموع وزن خام (اولیه) و وزن تک تک وسایلی است که در داخل آن و یا در رویه بیرونی آن بصورت آویزان متصل شده اند، حاصل می شود و در اصل شما باید در طول مسیرتان این وزن نهایی را حمل کنید.
 • ظرفیت داخلی: ظرفیت داخل کوله ها بر حسب لیتر بیان می شود و همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم، کوله پشتی های کوهنوردی جهت صعودهای مختلف روزانه، کوتاه مدت و یا بلند مدت از ظرفیت ها و حجم های مختلفی برخوردار هستند و به همین خاطر شما باید با توجه به سبک کوهنوردی و همچنین میزان وسایل همراه خود در هر بار کوهنوردی، اقدام به خرید یک کوله با حجم و یا همان ظرفیت مناسب برای خود کنید.
 • بندهای قابل تنظیم: کاری به این که برخی از کوله ها دارای دو بند و برخی دیگر تنها از یک بند متصل به بدنه محصول برخوردار هستند، نداریم و تنها توصیه می کنیم همواره به سراغ خرید کوله ای باشید که دارای بندهای قابل تنظیم چه در بخش سینه ای و چه در کمری و همچنین بندهای پُشتی باشد تا شما بتوانید با راحتی بیشتری موفق به حمل کوله در مسیرهای پر پیچ و خم کوه ها شوید.
 • نحوه بسته شدن: مورد دیگری که در خرید کوله پشتی کوهنوردی باید به آن توجه داشته باشید، نحوه بسته شدن جیب های مختلف آن است که یا بصورت زیپی با زیپ های فوق العاده محکم و قدرتمند طراحی شده است و یا جیب های آن بصورت بندی بسته می شوند. در نوع اول شما می توانید در صورت بسته بودن زیپ ها مطمئن شوید که از اول مسیر تا پایان راه تمامی وسایلتان در داخل کیف قرار دارد و شاید تنها کمی جای آن ها بر اثر تکان های ناشی از حرکتتان تکان خورده باشد؛ اما خوب در نوع کوله های بندی نیز نباید از فاکتور زیبایی آن غافل شد!
 • اسکلت بَک پَک: از ساختار درونی یا همان اسکلت بندی باید گفت که کوله به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: کوله هایی با اسکلت بیرونی، کوله هایی با اسکلت داخلی و کوله های فاقد اسکلت که نوع اول مناسب صعودهای بلند مدت با حمل وسایل سنگین و فراوان است و نوع دوم مخصوص صعودهای کوتاه مدت و نوع آخر نیز بیشتر مناسب کوهپیمایی و انجام طبیعت گردی های روزمره می باشد. فراموش نکنید این اسکلت به کار رفته در کوله ها است که سبب کاهش فشار و استقرار درست ستون فقرات شما در هنگام بالا و یا پایین آمدن از کوه خواهد شد.
 • لایه تنفسی: وجود لایه تنفسی در قسمت پُشتی کوله ها از دیگر فاکتورهای مهم و اساسی در خرید آنان است. یادتان باشد که کوهنوردی یک رشته ورزشی متحرک با میزان تعرق بسیار شدید است که اگر کوله شما از این لایه های توری که جهت عبور و مرور راحت تر هوا به نواحی خیس و عرق کرده شما برخوردار نباشد، قطعا مشکلات عدیده ای را برایتان به وجود خواهد آورد. ناگفته نماند وجود قسمت های تهویه ای در کوله هایی با اسکلت بیرونی خیلی اهمیت ندارد؛ زیرا ساختار اسکلت بندی آنان به نحوی است که به خودیِ خود سبب ایجاد فاصله میان کوله با نواحی پشتی شما خواهد شد.
 • جیب های کوله: یک کوله کوهنوردی می تواند از جیب های بسیار زیاد و متفاوتی برخوردار باشد تا هر کوهنوردی بتواند از آن ها متناسب با نوع نیاز خود استفاده کند. برای این منظور پیشنهاد می کنیم که حتما به تعداد و همچنین میزان فضای جیب های داخلی و خارجی تعبیه شده بر روی کوله مورد نظرتان توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که اغلب کوله پشتی ها از یک نوار کلیه بند نیز برخوردارند و حتی بر روی این نوار هم دارای دو جیب کوچک هستند.
 • قابلیت حمل کیسه خواب: چنانچه از آن دسته کوهنوردانی هستید که در هر سفر خود اقامتی حداقل یکی دو شب در دل طبیعت را پشت سر می گذارید، توصیه می کنیم از کوله هایی استفاده کنید که دارای جیب مخصوص حمل کیسه خواب می باشند تا به این طریق بتوانید با راحتی بیشتری کیسه خواب مورد نظر خود را حمل کرده و به وقت نیاز از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است وجود محفظه مخصوص کیسه خواب سبب آزاد بودن هر دو دست شما در طول مسیر کوهنوردی تان خواهد شد.
 • کیف کمری: برخی از کوله پشتی های کوهنوردی مجهز به یک کیف کمری کوچک نیز هستند که سبب می شود شما بتوانید وسایل مهم و ضروری خود را که نیاز به دسترسی فوری به آن ها در طول مسیر پیدا خواهید کرد را در داخل این کیف کوچک و مقاوم جای دهید. فراموش نکنید که استفاده از این کیف نه تنها در کوهنوردی بلکه به عنوان یک کیف کمری نیز می تواند فواید زیادی برای استفاده های روزمرگی تان داشته باشد. همچنین کوهنوردان می توانند با قرار دادن کوله اصلی خود در کمپینگ های مخصوص این رشته، بصورت کاملا سبک به ادامه مسیر خود بپردازند.
 • نقاط حمل لوازم: اصولا کوهنوردان حرفه ای برای هر بار صعود خود نیاز به کسری لوازم جانبی همچون: تبر یخ شکن، عصای کوهنوردی، بیلچه و سایر مواردی از این دست دارند که برای همراه داشتن و حمل آنان باید به دنبال خرید کوله ای با نقاط متصل کننده شوند که هم از کارابین اضافه برخوردار هستند و هم دارای حلقه های تقویتی همچون بند کفش ها برای اتصال محکم تر لوازم می باشند.
 • دسترسی آسان به محتویات کوله: یکی از اصلی ترین شرط های مناسب بودن یک کوله پشتی کوهنوردی، وجود دسترسی آسان به محتویات و تمام وسایلی است که در جیب اصلی آن قرار داده شده است. برای این منظور پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید کوله پشتی هایی بروید که دارای منافذی برای دسترسی به قسمت های بالایی، میانی و همچنین پایینی کوله داشته باشد و سبب شود تا شما بدون کمترین زمان معطلی و بهم ریختن تمام کوله تان به وسیله مورد نظرتان دست پیدا کنید.
 • موارد جانبی: جیب مخصوص لپ تاپ، تقسیم بندی جیب ها، نوع زیپ و یا بند تعبیه شده بر روی کوله، محفظه مخصوص قرارگیری مخزن آب، رنگ و طرح ظاهری کوله، جیب مخفی، قابلیت شستشو، پوشش ضدآب و مقاوم در برابر ضربه و کلی دیگر از موارد اینچنینی از جمله امکانات جانبی موجود در کوله ها هستند که صد البته بر روی قیمت نهایی آن ها نیز موثر خواهند بود.
 • قیمت کوله پشتی کوهنوردی: بی اغراق ما در این مطلب شما را با تمامی موارد مهمی که بر روی قیمت کوله پشتی کوهنوردی تاثیر گذار هستند، آشنا کردیم و اکنون این شما هستید که باید با توجه به میزان بودجه و همچنین نوع نیاز و سبک کوهنوردی تان اقدام به خرید یک کوله مناسب با سایز و همچنین توان جسمانی تان شوید.

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید کوله پشتی کوهنوردی مناسب آشنا شدیم. در ادامه لیستی از ۲۳ کوله پشتی کوهنوردی ارزان، باکیفیت و محبوب  را برای شما آماده کرده‌ایم. این کوله پشتی‎های کوهنوردی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری اورال مدل آکاردین

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری اورال مدل آکاردین

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس بدنه
  پارچه
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۳۹۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۱۵ لیتری لیکن مدل TOWADA RF15N

کوله پشتی کوهنوردی 15 لیتری لیکن مدل TOWADA RF15N

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۳*۲۸*۴۴ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۱۵ لیتر
 • جنس بدنه
  پلی استر
 • وزن
  ۳۷۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۶۱۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ظرفیت ۶۵ لیتر همراه با زیرانداز TAMAX

کوله پشتی کوهنوردی ظرفیت 65 لیتر همراه با زیرانداز TAMAX

این کوله‌پشتی را با توجه به ظرفیت ۶۵لیتری و نوع طراحی‌اش می‌توان یک کوله‌پشتی کوهنوردی نامید. در حقیقت ابعاد و اندازه‌ای که برای ‌این کوله در نظر گرفته شده، به حدی است که می‌توان وسایل موردنیاز برنامه‌های بیش از یک ‌روز را در آن جای داد. این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی دارد که یکی از آن‌ها روی در قرار گرفته است. این جیب‌ محل خوبی برای نگهداری از وسایل کوچک و مهم است تا بتوان به‌سادگی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

اطلاعات کلی

 • وزن سایز بزرگ
  ۹۶۵ گرم
 • ابعاد خارجی
  ۷۰×۳۷ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۶۵ لیتر
 • جنس بدنه
  نیمه سخت
 • وزن
  ۹۶۵ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد

قیمت۳۳۷,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری اوتلندر کد UNK

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری اوتلندر کد UNK

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس بدنه
  نیمه سخت
 • وزن
  ۱۵۶۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  دو بند شانه ای پددار جهت راحتی حمل کوله
 • یک عدد دستگیره در قسمت بالای کوله جهت حمل کوله در دست

قیمت۹۹۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۲۵ لیتری آی وان مدل ۱۷۰۹

کوله پشتی کوهنوردی 25 لیتری آی وان مدل 1709

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۴x39x10 سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۲۵ لیتر
 • جنس بدنه
  پلی استر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۳۳۵,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فیرو کد ۷۶۱

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو کد 761

دسترسی راحت به تمام بخش های کوله پشتی و تفکیک لوازم داخل آن، دغدغه اکثر کوهنوردان حرفه ای و افرادی است که مدام به مسافرت می روند. کوله پشتی کوهنوردی ۶۵ لیتری فیرو کد ۷۶۱ با گنجایش بالا و جیب های فراوان خود بهترین گزینه برای این افراد است. جنس پارچه این محصول ضد آب بوده و کاملا قابل شستشو می باشد. آستر بسیار با کیفیت در سراسر کوله وجود دارد تا عمر استفاده از آن را چندین برابر کند.

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۵x35x18 سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , نیمه سخت
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  – یک عدد دسته در بالای کوله پشتی
 • – یک عدد دسته برای بند آویز

قیمت۳۹۹,۰۰۰ ۱۸۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری پکینیو مدل everest

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری پکینیو مدل everest

شرکت پکینیو (کله گاوی) یکی از شرکت های معتبر در ساخت کوله کوهنوردی است . کوله everest یکی از پرفروش ترین کوله های کله گاوی است . کوله everest به دلیل زیبایی و کیفیت بالا مورد استقبال کوهنوردان قرار گرفته است . سگک و سرزیپ های این کوله مارک YKK ژاپن هستند که بهترین و مقاوم ترین سگک و سرزیپ در جهان است .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۶*۳۰*۲۰ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , پلی استر , نایلون
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۷۷۵,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری آی وان کد ۰۰۱

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری آی وان کد 001

اطلاعات کلی

 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس بدنه
  پلی استر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد

قیمت۵۵۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۵۵ لیتری لیو کد ۷-۶۳۵۵

کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری لیو کد 7-6355

اطلاعات کلی

 • نوع
  کوله ورزشی
 • ابعاد خارجی
  ۳۶×۲۲×۵۶ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۵۵ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته برای حمل بصورت دستی
 • و دو بند برای حمل بصورت کوله
 • دارای یک بند برای بسته شدن دور کمر و یک بند برای بسته شدن روی سینه

قیمت۴۰۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۲۰ لیتری هاسکی مدل CY-0974

کوله پشتی کوهنوردی 20 لیتری هاسکی مدل CY-0974

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۴۲×۳۰×۱۵ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۲۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , میکروفیبر پلی‌استر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۱۸۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری شهر چرم کد ۶۴۲۲

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری شهر چرم کد 6422

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۱۶×۴۹×۲۱ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته برای حمل بصورت دستی
 • و دو بند برای حمل بصورت کوله
 • دارای یک بند برای بسته شدن دور کمر و یک بند برای بسته شدن روی سینه

قیمت۵۹۰,۰۰۰ ۳۹۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۸۰ لیتری کیپ اهد مدل Gallery

کوله پشتی کوهنوردی 80 لیتری کیپ اهد مدل Gallery

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۲ × ۳۵ × ۶۰ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۸۰ لیتر
 • جنس بدنه
  نایلون
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  – دارای پدهای فومی برای کاهش فشار
 • – دارای بند اتصال دسته ها به صورت سگکی
 • – قابلیت تنظیم سایز بند کوله‌پشتی به صورت سگکی
 • – یک دسته به صورت حمل دستی و دو بند به صورت کوله‌پشتی

قیمت۵۹۵,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۰ لیتری نورث فیس کد ۱۰۳۵

کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری نورث فیس کد 1035

ماجراجویی دو کوهنورد در سال ۱۹۶۶ به تولد برند نورث فیس (The North Face) انجامید. داگلاس و سوزی تامپکینز با رویای سفر به دوردست ترین ارتفاعات، تولید انواع لباس، کفش و تجهیزات کوه و طبیعت گردی را در فروشگاهی کوچک آغاز کردند. این برند که طی ۵۰ سال اخیر به حمایت از انواع فعالیت های ورزشی پرداخته است، هم اکنون ارائه انبوهی از پوشاک گرم از جمله کاپشن، سویشرت، کلاه و دستکش زمستانی، کفش و اکسسوری های ورزشی را در دست دارد. .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۵ × ۲۷ × ۵۲ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , نرم , پلی استر
 • وزن
  ۹۹۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۴۹۴,۰۸۰ ۴۶۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی دی سی مدل m100

کوله پشتی کوهنوردی و مسافرتی دی سی مدل m100

اطلاعات کلی

 • وزن سایز بزرگ
  ۱۰۰۰ گرم
 • ابعاد خارجی
  ۵۷*۴۰*۱۳ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۷۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۴ عدد
 • توضیحات دسته
  دارای بند رو شونی با قابلیت رگلاژ

قیمت۱۹۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۳۶ لیتری پکینیو مدل futura

کوله پشتی کوهنوردی 36 لیتری پکینیو مدل futura

شرکت پکینیو (کله گاوی) یکی از شرکت های معتبر در ساخت کوله کوهنوردی است . کوله futura 36 L یکی از پرفروش ترین کوله های وی است . کوله futura 36 L به دلیل زیبایی و کیفیت بالا مورد استقبال کوهنوردان قرار گرفته است . سرزیپ های این کوله مارک sbs هستند که مقاومت زیادی دارد .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۵۶*۲۴*۱۸ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۳۶ لیتر
 • جنس بدنه
  پارچه , برزنت , پلی استر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۴۵۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری پکینیو مدل ۲ POLAR

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری پکینیو مدل 2 POLAR

شرکت پکینیو (کله گاوی) یکی از شرکت های معتبر در ساخت کوله کوهنوردی است . کوله ۴۵ POLAR یکی از پرفروش ترین کوله های کله گاوی است . کوله ۴۵ POLAR به دلیل زیبایی و کیفیت بالا مورد استقبال کوهنوردان قرار گرفته است . سگک و سرزیپ های این کوله مارک YKK ژاپن هستند که بهترین و مقاوم ترین سگک و سرزیپ در جهان است .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۰*۳۵*۶ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , پلی استر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  ضامنی
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۷۰۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری پکینیو مدل aries

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری پکینیو مدل aries

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۷۰*۳۵*۳۵ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس بدنه
  نیمه سخت , برزنت
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۷۴۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۸۵ لیتری ویلسون مدل B216

کوله پشتی کوهنوردی 85 لیتری ویلسون مدل B216

اطلاعات کلی

 • وزن سایز کوچک
  ۹۸۰ گرم
 • وزن سایز متوسط
  ۱۰۵۰ گرم
 • وزن سایز بزرگ
  ۱۲۲۰ گرم
 • ابعاد خارجی
  ۴۸ *۳۵ * ۵ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۸۵ لیتر
 • جنس بدنه
  نیمه سخت
 • وزن
  ۱۲۲۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۳ عدد

قیمت۲۲۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۵ لیتری کد ABCD-308

کوله پشتی کوهنوردی 45 لیتری کد ABCD-308

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۵۵*۲۵*۳۲ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۵ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۲ عدد

قیمت۲۲۸,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فیرو کد ۸۳۰

کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو کد 830

اگر پای ثابت کوهنوردی هستید و یا مدام به مسافرت میروید، نمیتوانید بدون داشتن یک کوله پشتی مطمئن، جادار و مقاوم از سفر خود لذت ببرید. کوله پشتی کوهنوردی ۶۰ لیتری فیرو کد ۸۳۰ با ظرفیت بیش از ۶۰ لیتر می تواند همسفر بسیار مناسبی برای شما باشد. جنس پارچه این محصول ضد آب بوده و کاملا قابل شستشو می باشد. آستر بسیار با کیفیت در سراسر کوله وجود دارد تا عمر استفاده از آن را چندید برابر کند.

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۶۷x37x25 سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۶۰ لیتر
 • جنس بدنه
  برزنت , نیمه سخت
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد
 • توضیحات دسته
  یک عدد دسته برای حمل کوله
 • یک عدد دسته آویز

قیمت۳۴۹,۰۰۰ ۱۹۹,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۴۰ لیتری نورث فیس مدل ۴۰L PACK

کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری نورث فیس مدل 40L PACK

ماجراجویی دو کوهنورد در سال ۱۹۶۶ به تولد برند نورث فیس (The North Face) انجامید. داگلاس و سوزی تامپکینز با رویای سفر به دوردست ترین ارتفاعات، تولید انواع لباس، کفش و تجهیزات کوه و طبیعت گردی را در فروشگاهی کوچک آغاز کردند. این برند که طی ۵۰ سال اخیر به حمایت از انواع فعالیت های ورزشی پرداخته است، هم اکنون ارائه انبوهی از پوشاک گرم از جمله کاپشن، سویشرت، کلاه و دستکش زمستانی، کفش و اکسسوری های ورزشی را در دست دارد. .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۲۵ × ۲۷ × ۵۲ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۴۰ لیتر
 • جنس بدنه
  نایلون , پلی‌کربنات
 • وزن
  ۹۹۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • مقاومت در برابر ضربه
  ندارد
 • تعداد دسته
  ۱ عدد

قیمت۵۶۳,۰۵۰ ۴۹۷,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۳۶ لیتری پکینیو مدل futura pro 36

کوله پشتی کوهنوردی 36 لیتری پکینیو مدل futura pro 36

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۵۰*۳۰*۲۵ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۳۶ لیتر
 • جنس بدنه
  نیمه سخت , برزنت
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  بندی
 • مقاومت در برابر ضربه
  دارد
 • تعداد دسته
  ۲ عدد

قیمت۵۳۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

کوله پشتی کوهنوردی ۵۰ لیتری نورث فیس مدل Electon کد E50

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری نورث فیس مدل Electon کد E50

کوله پشتی ۵۰ لیتری نورث فیس مدل Electon دارای سیستم تهویه هوا در پشت کمر و بند شانه جهت تنظیم کوله بر روی دوش است. از ویژگیهای این کوله پشتی دارابودن حلقه و بندهای مخصوص جهت حمل باتوم (عصا) و کلنگ و کیسه خواب و زیرانداز در پایین و طرفین کوله می توان اشاره کرد. این کوله پشتی دارای جیب های متنوع برای گذاشتن اشیاء مختلف، دارای دوجیب روی کمربند کوله، دارای محفظه قرارداد لپ تاپ، است. کوله پشتی مدل Electron 50 L مناسب برای کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ و .

اطلاعات کلی

 • ابعاد خارجی
  ۱۵×۳۲×۵۸ سانتی‌متر
 • حجم داخلی
  ۵۰ لیتر
 • جنس بدنه
  میکروفیبر پلی‌استر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • تعداد دسته
  ۳ عدد
 • توضیحات دسته
  ۱ عدد بند دستی
 • ۲ عدد بند کولی در پشت کوله

قیمت۵۵۰,۰۰۰ تومان
تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک کوله پشتی کوهنوردی باکیفیت و کاربردی انتخاب کرده و در سفرهای خود از آن استفاده کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

موضوعات مرتبط
راهنمای خرید
پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برنامه‌های بدنسازی
راهنمای خرید
فهرست