بدن خانگی

برنامه بدنسازی بدن خانگی
143 نفر این برنامه را دنبال کرده اند

به بهترین برنامه بدنسازی در خانه خوش آمدید! برنامه بدنسازی بدن خانگی در ۸ هفته یک تجربه عالی برای کاهش وزن را برای شما رقم خواهد زد. با استفاده از این برنامه نیازی به رفتن به باشگاه های شلوغ و تلف کردن زمان و هزینه و منتظر ماندن در صف دستگاه ها ندارید. همه چیز این برنامه در محیط دوست داشتنی خانه شما رخ می دهد.

بدن خانگی یک برنامه بدنسازی ۸ هفته‌ای برای اجرا در منزل است که به هیچ وسیله خاصی احتیاج ندارد. این برنامه را می توانید در هر زمان یا مکانی که خواستید دنبال کنید.

کیم نان‌استاپ

این برنامه توسط چهره سرشناس اینترنتی کیم پرفتو یا همان کیم نان‌استاپ معروف طراحی شده است. در این برنامه دو ماهه تمام قسمت های بدنتان مورد هدف قرار خواهند گرفت خصوصا عضلات باسن. همچنین بخش های مختلف فیتنس از جمله قدرت، هوازی، توانایی حرکتی، انعطاف و … نیز تغییرات مثبت زیادی را تجربه خواهند کرد.

همین امروز برنامه بدنسازی بدن خانگی را شروع کرده و بهترین بدن عمر خود را در خانه بسازید.

اگر چند وسیله مانند کش، دمبل، طناب و … دارید و یادتان رفته آخرین بار کی از آن ها استفاده کرده اید، در این برنامه کیم به شما می آموزد که چطور به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده کرده و بیشترین نتیجه را دریافت نمایید. اما تنها چیزی که برای اجرای این برنامه به آن نیاز صددرصدی دارید، بدن شماست، که حدس می زنم یکی دارید!

این برنامه به شکلی طراحی شده است که می توانید آن را روی تلویزیون هوشمند، موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و خلاصه هر وسیله الکترونیک دیگری که به اینترنت دسترسی دارد مشاهده کرده و دنبال نمایید. هر زمان که وقت آزاد داشتید و یک وسیله الکترونیکی همراهتان بود می توانید این برنامه را اجرا کنید.

این برنامه را به دو شکل می توانید دنبال نمایید:

  • روش اول: با دنبال کردن ویدئوهای برنامه توسط مربی است که با پخش آن و اجرای همزمان تمرینات آن ها را اجرا خواهید کرد.
  • روش دوم: دنبال کردن برنامه بدن خانگی با لیست تمرینات و آموزش ویدئویی تک تک تمرینات است. به این شکل که تمرینات را آموخته و با پرینت گرفتن از برنامه آن را دنبال خواهید نمود.

برای آشنایی با برنامه حتما روز اول آن را مشاهده نمایید.

بدنسازی در خانه

برنامه بدنسازی بدن خانگی، ترکیبی از تمرینات قدرتی، هوازی، یوگا و … است که تمرین کردن را به کاری دوست داشتنی تبدیل می کند.

پرسش‌های متداول درباره برنامه بدنسازی بدن خانگی

من سنم زیاده (یا کم) می تونم از این برنامه استفاده کنم؟

بله، شما برنامه را متناسب با توانایی خود دنبال می کنید و فرقی ندارد چه سن یا چه وضعیت جسمانی دارید. هر جا نیاز باشد می‌توانید برنامه را آسان‌تر و یا حتی سخت‌تر کنید.

این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟

برنامه بدنسازی بدن خانگی یک برنامه با سطح مبتدی محسوب می شود. به طور کلی همه افراد می توانند از این برنامه استفاده کنند.

آیا آقایان (یا خانم‌ها) هم می توانند از این برنامه استفاده کنند؟

همانطور که در پاسخ سوال قبل ذکر شد این برنامه برای همه افراد قابل استفاده است. اگر هدف شما کاهش وزن در خانه است این برنامه یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

چطوری تمرینات رو یاد بگیرم، کسی نیست بهم آموزش بده!

همه تمرینات این برنامه توسط مربی آن یعنی کیم نان‌استاپ آموزش داده می شود. به علاوه شما می توانید ویدئوی هر تمرین را دنبال کرده و به صورت همزمان تمرینات را اجرا نمایید.

همچنین هر تمرین دارای تصویر و ویدئوی آموزشی اختصاص است.

من اگه برنامه رو بخرم تا چند وقت بهش دسترسی دارم؟

در صورت خرید این برنامه توسط شما، به صورت مادام العمر به آن دسترسی خواهید داشت.

کیم نان‌استاپ

کیم پرفتو (Kym Perfetto) که بیشتر با نام کیم نان‌استاپ (Kym Nonstop) شناخته می شود، یک چهره‌ی اینترنتی معروف و یکی از ستاره های فیتنس یوتیوب است. او در کانال یوتیوب خود، تمرین های ورزشی، رژیم های غذایی و … را با بیش از ۱۳۰ هزار دنبال کننده خود به اشتراک می گذارد.

69,000 تومان
اطلاعات بیشتر